Kitap Setimiz 3. yılını doldurmadan 5. baskısını yapmıştır. Kitap toplam 5.400 sayfa 10 Ciltli ve dikişli olarak basılmıştır.

YMM Sınavı Hazırlık Seti 5 Şubat 2020 yılında 5’nci baskısını yaptı…


Bilindiği üzere Yeminli Mali Müşavirlik Sınavı (YMM) 10 oturumdan oluşan zor bir sınavdır. Ancak bu sınavın adaylar için bu kadar zor olmasının ardında birçok çevresel ve psikolojik neden vardır. Ancak, bize göre adayların sınav sürecinde hangi kaynaklardan ne ölçüde yararlanacağını bilememesi sınavdaki başarısızlığın temel nedenidir.


Bu kitabın hazırlanış amacı da bu boşluğu önemli ölçüde doldurabilmektir. Bu kapsamda sınavda şimdiye kadar sorulan tüm sorular gözden geçirilmiş, sorulma ihtimali olan soru tarzları ele alınmış mevzuat açısından özellikle üzerinde durulması gereken konuların tespiti yapılmıştır.

Her bölüme başlamadan önce çıkmış soruları gösteren tablonun incelenmesinde fayda vardır. Zira çalışacağınız konunun önceki yıllar yapılmış YMM sınavlarında ne kadar sorulduğu konuya çalışma stratejisi açısından önem arz etmektedir. Ayrıca önceki yıllar çıkmış sınav soruları dipnotlarda da gösterilmeye çalışılmıştır.

Ciltler:

1. Gelir Üzerinden Alınan Vergiler

2. Harcama ve Servet Üzerinden Alınan Vergiler

3. Vergi Tekniği4. Revizyon

5. Denetim,Raporlama ve Meslek Hukuku

6. Dış Ticaret ve Kambiyo Mevzuatı

7. Sermaye Piyasası Mevzuatı

8. İleri Düzeyde Finansal Muhasebe

9. Finansal Yönetim

10. Yönetim Muhasebesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here