Yeminli Mali Müşavirlik Sınavlarına hazırlanan adayların kaynak sıkıntısını önemli ölçüde gideren YMM Sınavı Hazırlık Seti 2019 Ocak Ayında 4’üncü baskısını yapacak olup kitapta mevzuat değiklikleri ve adayların talepleri göz önünde bulundurularak bazı güncellemelerin de yapılması planlanmakadır.

Adaylar sınav konularını bu set ve diğer yardımcı kaynaklar sayesinde öğrenmekte; geçmiş yıllar sorularını çözerek de mevzuat bilgilerini pekiştirmektedirler. Ancak, adaylar çıkması muhtemel soruların ne olabilceğini yoğun çalışma temposu nedeniyle tahmin edememekte sınav tarihlerinin sıkışık olması nedeniyle de konuların tekrarını kısa sürede yapamamaktadırlar.

Yukarıda sayılan sebepler ve adayların talepleri göz önünde bulunurularak  Toplam 5 sınavı kapsayacak şekilde 50 Deneme 50 Çözüm Fasikülüden oluşan Yeminli Mali Müşavirlik Deneme Sınav Seti ilk baskısını Gazi Kitabevinden gerçekleştirmiş bulunmaktadır. 

Özgün sorular çıkmış sınav soruları göz önünde bulundurularak oluşturulmuş olup deneme sorularının arkasında yer alan cevaplar sayesinde adaylar gerçek bir sınavın provasını sınav öncesi deneyimleme şansını elde edeceklerdir.

Sınav sorularına verilen yanıtlar konunun öğrenilmesini sağlayacak kapsamda ve sınavda sorulan sorulara cevap niteliği taşıyacak uzunluktadır.

Kitap Künyesi

Gelir Üzerinden Alınan Vergiler
Harcama ve Servet Üzerinden Alınan Vergiler
Vergi Tekniği
Revizyon
Denetim, Raporlama ve Meslek Hukuku
Dış Ticaret ve Kambiyo Mevzuatı
Sermaye Piyasası Mevzuatı
İleri Düzeyde Finansal Muhasebe
Finansal Yönetim
Yönetim Muhasebesi
Yukarıdaki her ders için;
  • 5 Deneme 5 Çözüm Fasikülü
  • Toplam: 50 Deneme 50 Çözüm Fasikülü
Yayınevi: Gazi Kitabevi
Yazarlar: Mert Ümit Aslan
Fazlı Emektar
Tarık Selcik
Baskı Yılı: 2018, Kasım

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here